https://amelicosmetics.com.ua/

Досвід. Amelie — 7 років на ринку. Це локальний стартап, маленька власна справа, виробництво ручної роботи. Перший концептуальний бренд натуральної крафтової авторської косметики на Закарпатті. 

 

Рецептура. Кожен виріб має авторську ідею, адже нам не цікаво працювати із шаблонними композиціями, відтак експериментуємо. Ми інвестуємо у виробництво час, креатив, емоції. І це щиро, адже любимо свою справу.

 

Натуральність. Косметика — натуральна, без синтетичних домішок. У формулах та інгредієнтах орієнтуємося на стандарти EcoCert. Основою всіх засобів  – є квіткова вода/гідролат власного виробництва. Для неї збираємо квіти й трави в екологічних куточках Закарпаття. 

Власне, гідролат — продукт парової дистиляції квітів чи трав, приготований в мідному дистиляторі.

 

Естетика. Зовні косметика — спокуслива, інстаграмна. Лаконічний дизайн та витончені візуальні рішення. Нам важливо, аби пляшечка стильно виглядала як в інтерʼєрі так і у твоїй сумочці.    

 

Менше = більше. Важливо: ми не працюємо задля кількості. Ми “за” свідоме споживання, тому більшість позицій — універсальні, оптимальні для базового догляду. До речі, майже вся косметика пасує чоловікам, тому можна насолоджуватися удвох.  

 

Крафтове виробництво. Ми створюємо косметику в самобутній майстерні в історичному центрі Ужгорода. Так, нам важливий антураж, в якому працюємо.

Марина Павлишин, засновниця бренду Амелі

Всіма процесами займаються Марина Павлишин (засновниця бренду) та її партнерка Оксана Чайка. Марина розробляє рецепти, загалом працює з творчим напрямком. Оксана відповідає за організаційно-технічні моменти, внутрішню механіку справи, за цифри і планування.  Співпраця підсилює розвиток справи.