https://amelicosmetics.com.ua/

Амелі – локальний бренд натуральної косметики. Всі засоби готуються на основі квіткової води (гідролатів*) власного виробництва, квіти та трави для яких збираємо власноруч в екологічно чистих куточках Закарпаття.

 

  • Нашому бренду 7 років. 
  • Власне міні-виробництво та атмосферний шоурум, розташований в центральній частині Ужгорода.
  • Близько 30 різних засобів по догляду за обличчям, тілом та волоссям.

 

 

Амелі – це не тільки крафтова крамничка. Це затишний простір, де ми влаштовуємо камерні вечірки-знайомства з локальними брендами та творчими особистостями,  що розділяють наші цінності та бачення краси навколо. 

 

Ми відкриті до творчих колаборацій та цікавих ідей. 

 

 

*Гідролат – продукт парової дистиляції квітів чи трав, приготований в мідному дистиляторі.

Все починалось не з кави

Мило. Саме воно було першим, що я приготувала для своєї маленької доньки Амелії. 

Тільки найкраще для найдорожчої, тільки натуральні та якісні інгредієнти і величезна любов, з  якою готувала. 

Що надихало? Я багато дарувала друзям і отримувала позитивні відгуки, які надихали на створення чогось нового. Задоволення від процесу приготування затягнуло мене на стільки, що зупинитись було майже неможливо. Мило, креми, бальзам для губ, олійка для тіла. Я пробувала та експериментувала, помилялась, робила висновки, та рухалась далі.  

Чому саме Амелі? Коли прийшов час дати ім’я своєму новому захопленню я  без вагань і сумнівів обрала АМЕЛІ, бо саме моя маленька донька стала ідейним натхенником для мене.

Пройшло вже більше 7ми років. Багато чого змінилось (кілька разів логотип та дизайн етикеток, ми змінювали тару та упаковку, мінімізували пластик в пакуванні). Та  є те, що  залишилось незмінним: тільки натуральні та якісні компоненти і величезна любов всередині кожної пляшечки.